Asgari ücret artışı için çağrı merkezlerine devlet desteği şart!

Eski Zanaatları Unutturmayan Müze

Osmaniye Amatör Ligde 30 gol atıldı

Kendini iyi tanımayan doğru eşi bulamıyor

Rüveyda Öksüz Türkiye'nin en güzel kızı seçildi - Rüveyda Öksüz kimdir?

Rüveyda Öksüz Türkiye'nin en güzel kızı seçildi - Rüveyda Öksüz kimdir? Rüveyda Öksüz resimleri, Rüveyda Öksüz röpartaj video izle, Türkiye güzelini seçti, Elidor Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışması’da Rüveyda Öksüz Türkiye’nin en güzel kızı seçildi. İkinci güzel Berrin Keklikler, üçüncü Ezgi Avcı ve dördüncü Ahu Ağırbaş oldu.


TÜRKİYE 02 Haziran 2013 Pazar - 09:13Rüveyda Öksüz Türkiye'nin en güzel kızı seçildi - Rüveyda Öksüz kim? Türkiye güzelini seçti, Elidor Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışması’da Rüveyda Öksüz Türkiye’nin en güzel kızı seçildi. İkinci güzel Berrin Keklikler, üçüncü Ezgi Avcı ve dördüncü Ahu Ağırbaş oldu.

Sahne şovları, dekoru ve ışığıyla görsel bir şölene dönüşen gecede Göksel ve Kenan Doğulu sahne aldı.  Gecenin sunuculuğunu ise Ceyda Düvenci ve Murat Yıldırım üstlendi.

Gecede Miss Turkey güzelleri ile Kenan Doğulu’nun dansı en dikkat çeken bölümlerden biriydi.

Taksim Gezi Parkı eylemleri gecede Kenan Doğulu, Göksel, Ceyda Düvenci ve Murat Yıldırım’dan destek gördü.

Miss World Başkanı Miss World Başkanı Julia  Morley törenin onur konuğuydu.

Finalde Türkiye Güzeli’ni seçen isimler arasında iki dünya güzeli de vardı. 2012 Miss World (Dünya Güzeli) Yu Wenxia,  2002 Miss World (Dünya Güzeli) Azra Akın juride oy veren isimler araındaydı. Genç kuşağın gözde oyuncuları Engin Altan Düzyatan, Ahmet Kural, Türk sinemasının en güzel kadın oyuncularında Filiz Akın, gazeteci Hıncal Uluç ve Güneri Civaoğlu, moda tasarımcısı Yıldırım Mayruk, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. Nuri Soysal, Elidor Saç Uzmanı Tomas Taw, ve Miss Turkey Organizasyonu Başkanı Can Sandıkçıoğlu büyük jürinin üyeleriydi.

En çok başvurunun yapıldığı bu yılki yarışmada, binlerce güzel kız arasından sıyrılarak birinci gelen güzel Rüveyda Öksüz ülkemizi Miss World (Dünya Güzellik), ikinci güzel Berrin Keklikler, Miss Universe (Kainat Güzellik Yarışması), üçüncü güzel Ezgi Avcı ise Miss Earth’de temsil edecek. Yarışmada dördüncü seçilen güzelimiz Ahu Ağırbaş ise ülkemizi Miss International yarışmasında temsil edecek.

1. RUVEYDA ÖKSÜZ: 19 yaşında, 180 cm. boyunda  İSTANBUL  doğumlu, İstanbul Üniversitesi, Fen Fakültesi, Astronomi ve Uzay Bilimleri, 1. Sınıf Öğrencisi…         
2. BERRİN KEKLİKLER: 18 yaşında  177 cm. boyunda ALMANYA doğumlu. Lise son sınıf öğrencisi…

3. EZGİ AVCI :
20 yaşında,  179 cm. boyunda  İSTANBUL doğumlu, Florida Instıtute Of Technology, İşletme Bölümü, 3. Sınıf Öğrenci

4. AHU AĞIRBAŞ:  26 yaşında,  176 cm. boyunda  İSTANBUL    City University, Sir John Cass Business School, Investment & Financial Risk Management Mezunu. 

Rüveyda Öksüz İzle

Tekin Çetin
comments powered by Disqus