Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Sayısal Loto Sonuçları-16 Şubat 2013 Sayısal Loto Çekilişi Sonuçları Açıklandı

Sayısal Loto Sonuçları-16 Şubat 2013 Sayısal Loto Çekilişi Sonuçları belli oldu,Sayısal Loto Sonucu,Milli Piyango Sayısal Loto 16 Şubat Sonuçları,Mpi Sayısal Loto 16.2.2013 Sonucu,Sayısal Loto 849.hafta sonuçları,Milli Piyango idaresi tarafından çekilişi düzenlenen Sayısal Loto 16 Şubat 2013 çekilişi Sonuçları bu akşam 21.30'da burada belli olacak. e-haber Ajansı kalitesi ile Sayısal Loto Çekiliş sonuçları Milli Piyango idaresi ile aynı anda sizlere sunulacaktır.


EKONOMİ 16 Şubat 2013 Cumartesi - 23:01Sayısal Loto Sonuçları-16 Şubat 2013 Sayısal Loto Çekilişi Sonuçları belli oldu,Sayısal Loto Sonucu,Milli Piyango Sayısal Loto 16 Şubat Sonuçları,Mpi Sayısal Loto 16.2.2013 Sonucu,Sayısal Loto 849.hafta sonuçları,Milli Piyango idaresi tarafından çekilişi düzenlenen Sayısal Loto 16 Şubat 2013 çekilişi Sonuçları bu akşam 21.30'da burada belli olacak. e-haber Ajansı kalitesi ile Sayısal Loto Çekiliş sonuçları Milli Piyango idaresi ile aynı anda sizlere sunulacaktır.

-Sayısal Oyunlar Çekiliş Bilgileri

On Numara, Şans Topu, Süper Loto 6/54 ve Sayısal Loto 6/49 Çekilişleri, İdaremizin Kızılay binasında bulunan Çekiliş Salonunda yapılmaktadır. Sayısal oyunlardan; On Numara Çekilişi Pazartesi günleri, Şans Topu Çekilişi Çarşamba günleri, Süper Loto 6/54 Çekilişi Perşembe günleri, Sayısal Loto 6/49 Çekilişi Cumartesi günleri, Yapılmaya devam edilmekte olup, saat 21.10 sularında Noter ve Çekiliş Heyeti huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur….

16 Şubat 2013 Sayısal Loto Çekilişi Sonuçları-Sayısal Oyun Biletleri İçin Lütfen Dikkat !

-Sayısal Oyunların İkramiye Plan ve Oranları

-Oyunun Özellikleri

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır." olarak belirlenmiştir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

'3' ve '4' bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
'5' bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
'6' bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

Sayısal Loto 9 Şubat 2013 Geçen Hafta Sonuçları

Sayısal Loto'nun geçen haftaki çekilişi yapıldı. Milli Piyango İdaresi'nce düzenlenen şans oyununun 848. hafta çekilişinde, şanslı numaralar 7, 15, 16, 18, 31 ve 41 olarak belirlendi.

Sayısal Loto'nun geçen haftaki çekilişinde 6 bilen 1 kişi, 1 milyon 544 bin 109 lira 5 kuruş ikramiye aldı.

Milli Piyango İdaresi'nden yapılan açıklamaya göre, geçen haftaki çekilişte 5 bilen 251 kişi 2 bin 590 lira 85'er kuruş, 4 bilen 14 bin 22 kişi 35 lira 25'er kuruş ve 3 bilen 272 bin 224 kişi 5 lira 5'er kuruş ikramiye kazandı.

Çekilişte, 4 milyon 63 bin 419 lira 10 kuruş ikramiye dağıtıldı.

Büyük ikramiyeyi kazanan talihlinin, kuponunu Ankara-Çankaya'dan yatırdığı belirtildi.

Tekin Çetin
comments powered by Disqus