Salıcı: Bir gerilim oluşturmaya çalışıyorlar

Kozan’da silahlı saldırı

Trabzonspor: 0 – Lokeren: 0 (İlk Yarı)

Çorum'da 26 kilogram esrar ele geçirildi

Ceyhun Gençlik Üyeleri, Bilek Güreşi Hakemi Oldu

Türkiye Vücut Geliştirme, Fitnes ve Bilek Güreşi Federasyonu (TVGFBGF) tarafından 02 – 03 Şubat 2013 tarihlerinde Antalya'da düzenlenen bilek güreşi hakem gelişim ve terfi semineri tamamlandı.


SPOR 04 Şubat 2013 Pazartesi - 09:00Türkiye Vücut Geliştirme, Fitnes ve Bilek Güreşi Federasyonu (TVGFBGF) tarafından 02 – 03 Şubat 2013 tarihlerinde Antalya'da düzenlenen bilek güreşi hakem gelişim ve terfi semineri tamamlandı.

Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, TVGFBGF Başkanı Niyazi Kurt, asbaşkan İsmail Kurt, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Şehzade İbiş, MHK üyeleri, ulusal ve uluslararası hakemlerin de katıldığı seminere 100'e yakın katılımcı iştirak etti. Ceyhun Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü üyesi 2 aday hakem, seminer sonundaki sınavları başarıyla tamamlayarak bilek güreşi il hakemi olmaya hak kazandı.

Ceyhun Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü Bilek Güreşi Şube Sorumlusu Zekeriya Turnalı yaptığı açıklamada; “kulübümüzün bilek güreşinde başarılı olması için teknik desteğin önemi büyüktür. Artık sporcularımızın başarısı için teknik destek sunmaya ve federasyonun görev vereceği turnuvalarda görev almaya hazırız.” dedi.

(e-ha)

comments powered by Disqus
haberler
haber

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

ukash bayi
saç ekimi