SİL BAŞTAN DİZİSİNE İKİ ÜNLÜ İSİM

ALTIN KOZA FİLM FESTİVALİ

Çarşamba’da uyuşturucu operasyonu

Okmeydanı’nda yasadışı gösteriye müdahale

FB-BJK, Fenerbahçe-Beşiktaş maçı golleri, Maçın geniş özeti, FB-BJK:3-0

FB-BJK, Fenerbahçe-Beşiktaş maçı golleri, Maçı geniş özeti, FB-BJK:3-0 Fenerbahçe-Beşiktaş maçı saat kaçta, hangi kanalda? Fenerbahçe-Beşiktaş maçı kaç kaç bitti? Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’in 7. haftasında 7 Ekim Pazar günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Beşiktaş ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, tamamladı.


SPOR 07 Ekim 2012 Pazar - 20:54FB-BJK, Fenerbahçe-Beşiktaş maçı golleri, Maçın geniş özeti, FB-BJK:3-0 Fenerbahçe-Beşiktaş maçı saat kaçta, hangi kanalda? Fenerbahçe-Beşiktaş maçı kaç kaç bitti? Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’in 7. haftasında 7 Ekim Pazar günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Beşiktaş ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, tamamladı.  
07 Ekim Pazar
Spor Toto Süper Lig 7.hafta
Fenerbahçe-Beşiktaş
Şükrü Saracoğlu Stadı / 19.00
Yayın: Lig Tv ve Canlı Anlatım e-haberajansi.com  
90+2’Özgür Yankaya, 90 dakikayı bitiren son düdüğü çaldı. Fenerbahçe 3-0 Beşiktaş.
90’Karşılaşmanın sonuna 2 dakika ilave edildi.
90’Fenerbahçe'de, Selçuk Şahin sarı kart gören isim oldu.
90’Selçuk Şahin ile rakip yarı alandayız. Şimdi Gökhan topla buluştu onun sert vuruşunda top Sivok’tan geri geldi ama öncesinde hakem oyunu durdurdu.
88’Beşiktaş, sol kanattan bir köşe vuruşu kullandı. Fernandes’in ceza alanına ortasında Sivok’un, Volkan’a yaptığı hareket faul.
86’Fenerbahçe, sağ kanattan Gökhan Gönül ile geldi. Onun pasında Kuyt topla buluştu. Ceza sahasındaki Krasic’i düşündü ama Beşiktaş savunmasının müdahalesi oldu.
84’Volkan Demirel, Takımımızda sarı kart gören oyuncu oldu.
84’Fenerbahçemizde, Egemen Korkmaz çıktı, Selçuk Şahin oyuna giren isim oldu.
83’Takımımız, Baroni ile yine Beşiktaş savunmasına zor anlar yaşatıyor. Baroni, ceza sahası yayı üzerinden sert bir şekilde kaleye vurdu ama top kaleci McGregor’dan geri döndü.
80’Beşiktaş, Fernandes ile ceza sahamız içinde tehlike yarattı ama Volkan uzandı ve aldı.
78’Fenerbahçemiz, Krasic ile Beşiktaş kalesinde büyük bir tehlike yarattı. İki kişiden şık bir çalımla kurtardığı topu, kaleye gönderen Krasic’in şutu direkten geri döndü.
76’Fernandes, köşe vuruşunu Almeida ile paslaşarak oynadı, ceza sahası içine yapılan ortada top kalecimiz Volkan’da kaldı.
75’Beşiktaş, Hilbert ile ceza alanımızda. Onun ortasında Almeida’dan önce Bekir’in müdahaleis ve korner.
71’Baroni ile köşe vuruşu kullandık. Onun pasında Hasan Ali, şimdi Meireles ile oynadı. Caner ve Hasan Ali paslaşması.
68’Takımızda oyuncu değişikliği yapıldı. Sow’un yerine Krasic, Yobo’nun yerine de Bekir İrtegün oyuna girdi.
66’Fenerbahçemiz, Meireles ile atağa çıktı. Onun sağ kanata pasında topla buluşan Gökhan oldu, tekrar Meireles, ceza alanına orta yaptı ama öncesinde İbrahim Toraman.
64’Fenerbahçe, Gökhan Gönül ile sağ kanattan Beşiktaş yarı alanında. Onun ceza sahasına ortasında top kaleci McGregor’da kaldı.
60’Fenerbahçemizde sarı kart gören isim Baroni oldu.
59’GOLL Baroni’nin kaleyi sol çaprazdan gören noktadan kullandığı serbest vuruşta topu kale ağlarına gönderen isim Gökhan Gönül oldu.3-0.
58’Beşiktaş’ta ikinci sarı karttan kırmızı kartla oyundan çıkan isim Veli Kavlak oldu. Baroni’ye yaptığı hareket sonrası ikinci sarı kartı gördü.
56’Savunmada Yobo’nun pasında ileri uçta hareketlenen Kuyt oldu ama öncesinde İbrahim Toraman bırakmıyor.
53’Fenerbahçe'de, Baroni’nin Beşiktaş ceza sahası önüne taşıdığı topta, onun pasında topla buluşan Kuyt oldu. Kuyt’ın pası Mehmet Topal’a. Ve top McGregor’da kaldı. 
51’Fenerbahçe'nin yaptığı baskı sonuç verdi ve top Fenerbahçemizde kaldı. Topla buluşan Mehmet Topal oldu. Onun vuruşunda top az farkla üsten dışarıda.
49’Beşiktaş, bu dakikalarda kendi yarı alanından çıkmakta zorlanıyor.
46’Fenerbahçe, ikinc, yarının başında Mehmet Topal ile çok tehlikeli bir atak yakaladı. Sağ kanattan Gökhan’ın pasında topla buluşan Baroni oldu. Onun ortasında ceza sahası içinde topla buluşan Mehmet Topal oldu ve kaleye vurdu ama top az farkla dışarıda.  
45’İkinci yarıya Beşiktaş başladı.

45’Hakem ilk yarının son düdüğünü çaldı. Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş.
45’Beşiktaş’ın kullandığı serbest vuruş sonrası, top Fenerbahçemizde kaldı. Baroni ile kontra atağa çıkıyor. Onun pasında topla buluşan Meireles oldu. O, ileri uçtaki Sow’u gördü. Sow, yanında gelen Kuyt ile oynadı. Kuyt’ı karşılayan Escude oldu.
44’Fenerbahçe'de Egemen Korkmaz, sarı kart gören isim oldu.
43’TFenerbahçe, Hasan Ali ile Beşiktaş yarı alanında. Onun pasında topla buşulan Meireles oldu. Şimdi yanına gelen Caner oldu. Onun ortasında top Sivok’ta kaldı.
42’Beşiktaş, Almeida ile ceza sahamız içinde. Onun havalandırdığı top kale direğinin yanında dışarıya çıktı.
40’GOLLL, Fenerbahçe sağ kanattan Meireles’in taşıdığı topta, onun ara pasında sağ uçta topla buluşan Kuyt oldu. Kuyt ceza alanı içindeki Gökhan Gönül ile oynadı. Gökhan’ın Escude ve Sivok’un arasından sert vurduğu şut ağlarla buluştu. 2-0.
37’Fenerbahçe,, sol kanattan Caner ile rakip yarı alanda. Bindirme yapan Meireles oldu. Onun pasında topla buluşan Baroni oldu. Baroni saç kanattanki Gökhan ile oynadı. Araya giren Escude oldu.
36’Beşiktaş, Uğur Boral ile ceza alanımız içine girdi. Onun kaleye vuruşunda top auta çıktı.
34’Fenerbahçe'de, Baroni korneri kullandı, ön direkte vuran Sow oldu, onun pasında Egemen kafayı vurdu ama top az farkla dışarı çıktı.
33’Fenerbahçe, Baroni ile Beşiktaş yarı alanında. Onun Beşiktaş savunmasına kadar taşıdığı topu, sert bri şekilde kaleye gönderdi ama savunmadan dışarı. Korner atışını Fenerbahçemiz kullanacak.
27’Fenerbahçe, Gökhan Gönül’ün başlattığı atak ile Beşiktaş yarı alanında. Gökhan Gönül, sol uçtaki Caner’i gördü ama top biraz hızlı ve Beşiktaş savunmasında kaldı.
24’Beşiktaş, Fernandes ile yarı alanımızda. Şimdi Olcay-Veli paslaşması. Tekrar Fernandes. Takımımız, yaptığı başarılı savunmayla Beşiktaş’ın ceza alanımıza girmesine izin vermiyor. 
22’Fenerbahçe, sağ kanattan Gökhan Gönül ile Beşiktaş yarı alanında. Gökhan, Kuyt ile oynadı onun pasında Sow’dan önce Escude.
20’Fenerbahçe, Caner ile atağa çıktı. Caner, sol kanatta koşu yapan Kuyt’ı gördü ama Olcay, Kuyt’ı bırakmıyor.
19’Beşiktaş, Hilbert ile yarı alanımızda ama karşılayan Caner oldu. Top yine Beşiktaş’ta, Fernandes’in pasında topla buluşan Veli oldu ve kaleye vurdu ama Kalecimiz Volkan Demirel uzandı ve kurtardı.
17’Takımımız, sol kanattan Hasan Ali, ile Beşiktaş yarı alanında. Hasan Ali, atağın yönünü sağ kanada çevirdi. Ondan uzun bir pas Gökhan’a, ceza sahası içindeki Sow’u düşündü ama öncesinde İbrahim Toraman.
16’Fenerbahçe, yine sağ kanattan geldi. Gökhan Gönül’ü karşılayan Escude oldu.  
14’GGOLLLLL Fernandes’ten topu kazanan Gökhan Gönül oldu, sağ kanattan ceza alanı içine ortalayan Gökhan Gönül’ün pasında kafa indiren Caner Erkin oldu. Sow topla buluştu ve harika bir şut ile topu ağlara gönderdi.1-0.
12’Fenerbahçede şimdi topla buluşan Hasan Ali oldu. Onu pası Kuyt’a, o ceza alanı içindeki Sow’u gördü ama top kaleci McGregor’da kaldı. Beşiktaş Fernandes ile atağa çıktı.
12’Beşiktaş, Tomas Sivok ile yarı alanımızda çoğalmaya çalışıyor. Şimdi top Uğur Boral’da onu karşılayan Egemen oldu. Ve korner. Beşiktaş, korneri kullandı ve top kalecimiz Volkan Demirel’de kaldı.
10’Fenerbahçe, şimdi sol kanattan Baroni ile korner kullandı. Baroni’den Meireles’e, onun kaleye şutunda top az farkla dışarı çıktı.
9’Top şimdi Mehmet Topal’da, onun Caner’e pasında onu karşılayan Necip oldu. Necip’i geçti pasını tekrar Mehmet Topal’a verdi.
8’Fenerbahçe, Baroni ile Beşiktaş kalesinde büyük bir tehlke.
2’Sağ kanattan topla buluşan Gökhan Gönül, Uğur Boral ile girdiği ikili mücadelede top taça çıktı. Şimdi top Fenerbahçede.
1’Takımımıın daha ilk dakikalarda yaptığı baskı sonuç verdi ve top Fenerbahçede.
1’Karşılaşmaya Fenerbahçemiz başladı.
Oyun alanına gelen her iki takım oyuncuları da İstiklal Marşımızı okudu.   
Oyuncular ısınmak için sahaya çıktılar.  
FENERBAHÇE:Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Joseph Yobo, Egemen Korkmaz, Hasan Ali Kaldırım, Mehmet Topal, Raul Meireles, Cristian Baroni, Caner Erkin, Moussa Sow, Dirk Kuyt. 
BEŞİKTAŞ mücadeleye; McGregor, Fernandes, İbrahim Toraman, Veli Kavlak, Almeida, Olcay, Hilbert, Sivok, Escude, Necip ve Uğur ilk onbiriyle başlayacak.
Cenk, Holosko, Oğuzhan, Ersan, Hasan, Batuhan ve Mehmet Akyüz ise yedek soyunacak.   
Fenerbahçe-Beşiktaş maçı Şükrü Saracoğlu Stadı / 19.00 Yayın: Digitürk Tv ve Canlı Anlatım e-haberajansi.com tarafından verilecek.
Koşu, ısınma ve çabukluk çalışmalarıyla başlayan antrenmanda 3 gruba ayrılan oyuncular, 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasının ardından, antrenmanı taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamladı. Öte yandan Mehmet Topuz, soğuk algınlığı nedeniyle antrenmana katılmazken, çalışmalarını tesislerde sürdürdü.
Bu antrenmanla Beşiktaş maçı hazırlıklarını tamamlayan Fenerbahçemiz, Can Bartu Tesisleri’nde kampa girerek, maç saatini beklemeye başladı.
Beşiktaşımız, Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında bugün deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacağı maç için hazırlıklarını tamamaladı ve maç saatini beklemeye başladı.
Siyah-beyazlılarımız, Spor Toto Süper Lig'in 7. hafta mücadelesinde bugün saat 19.00'da, Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda Fenerbahçe'nin konuğu olacak.
Bugün Seyircisiz oynanacak mücadeleyi Özgür Yankaya yönetecek. Yankaya'ın yardımcılıklarını ise Tarık Ongun ve Volkan Narinç yapacak. Maçın 4. hakemi ise Mustafa İlker Coşkun olacak. 

(e-ha)  Spor Haberleri

comments powered by Disqus

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !