Ağrı'da Kürtçe Film Galası

Başkent'in yüksek kesimlerine kar yağdı

Japon firması, sualtı şehri inşa edecek

Sırp taraftarın cenazesi Adli Tıp'tan alındı

Fenerbahçe Galatasaray maçı kaç kaç bitti (FB-GS maç sonucu 2-2)

17 mart Fenerbahçe Galatasaray maçı. Fenerbahçe Galatasaray maçı 2-2 berabere bitti. Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’in 31. Hafta mücadelesinde Galatasaray ile Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Satdı’nda karşılaştı. Maç 2-2 eşitlikle biterken, Fenerbahçenin gollerini 10. dakikada Moussa Sow ile 15. dakikada Alex de Souza kaydetti. Fenerbahçe Galatasaray maçı kaç kaç? maç 2-2 durum berabere bitti.


SPOR 17 Mart 2012 Cumartesi - 22:4317 mart Fenerbahçe Galatasaray maçı. Fenerbahçe Galatasaray maçı 2-2 berabere bitti. Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’in 31. Hafta mücadelesinde Galatasaray ile Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Satdı’nda karşılaştı. Maç 2-2 eşitlikle biterken, Fenerbahçenin gollerini 10. dakikada Moussa Sow ile 15. dakikada Alex de Souza kaydetti. Fenerbahçe Galatasaray maçı kaç kaç? maç 2-2 durum berabere bitti.

Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, Fenerbahçe'nin, Galatasaray derbisi öncesi kadın ve çocuklara dağıttığı bedava biletler sebebiyle, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu önünde uzun kuyruklar oluştu. Sabahın erken saatlerinde bilet gişeleri önünde toplanan kadın ve çocuklar, tezehüratlarla takımlarına destek verdi. Derbi maçtan umutlu olduklarını ifade eden kadınlar, "9 Yıldır yenilmiyoruz. Bu maçta da kazanacağız." dedi. Kadınlar Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan Aziz Yıldırım'a da destek verdi.

Öte yandan, muhtemel bir olumsuzluğa karşı çevik kuvvet polisi güvenlik önlemi aldı. Kadınlar çevik kuvvet polisi lehine de slogan atmayı ihmal etmedi.

Fenerbahçe Galatasaray maçı kaç kaç? maç 2-2 durum berabere bitti. 

 (e-ha)

comments powered by Disqus
moda haberler
haber

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

ukash bayi
saç ekimi