Memur maaş mutemetleri, açıklama yaptı

Okul servisinin ezdiği küçük Tarık

Obama'dan 5 milyon yasadışı göçmene müjde

MANİSA İLAHİLERİ DİLE GELİYOR

GS-FB Galatasaray-Fenerbahçe bayan basket maçı Final Maçında Heyecan Sürüyor

GS-FB Galatasaray-Fenerbahçe bayan basket maçı. Spor Toto Türkiye Kupası Final Maçında Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki müsabakada ilk çeyrek 19-17 Galatasaray ın üstünlüğü ile geçildi.


SPOR 06 Ocak 2013 Pazar - 15:31GS-FB Galatasaray-Fenerbahçe bayan basket maçı. Spor Toto Türkiye Kupası Final Maçında Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki müsabakada ilk çeyrek 19-17 Galatasaray ın üstünlüğü ile geçildi.

Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, Galatasaray'da Sancho Tracy 6 sayı 2 ribaund Fenerbahçe'de ise Pondexter 7 sayı 1 ribaund ile oynandı. 

Kadın Basketbolu'nda En Başarılı Takım: Galatasaray (29 > 27)

Ülke sporuna pek çok farklı branşta öncülük etme görevini her zaman yerine getirmiş olan Galatasaray kadın basketbolunda da Türkiye'nin en başarılı takımı olma unvanını koruyor. 11 TKBL şampiyonluğu, 9 Türkiye Kupası, 8 Cumhurbaşkanlığı Kupası ve 1 FIBA Eurocup olmak üzere toplam 29 kupası bulunan takımımız en yakın rakibi Fenerbahçe'nin (27 = 10 TKBL, 9 Türkiye Kupası, 8 Cumhurbaşkanlığı Kupası) önünde yer alıyor.  

Sylvia Fowles Derbide Yok

Babası Bruce Lester'in geçirdiği ani kalp krizi sonucu 31 Aralık 2012'de yaşamını yitirmesinin ardından oyuncumuz Slyvia Fowles 47 yaşında vefat eden babasının ABD'de yapılacak cenaze töreni için ülkesine gitti. Big Syl bu sebeple Pazar günü oynanacak Türkiye Kupası final maçında takımdaki yerini alamayacak. Fowles son iki Türkiye Kupası finalinde göstermiş olduğu üstün performans ile maçın en değerli oyuncusu seçilmiş ve Galatasaray'ın kupayı müzeye götürmesinden büyük pay sahibi olmuştu.

Lindsay Whalen: Üçüncü Kez MVP Olma Yolunda

Takımımızın ABD'li oyun kurucusu Lindsay Whalen, Homend Antakya Bld. ve Mersin BŞB. maçlarında sergilediği performanstan ötürü en değerli oyuncu seçildi. İlk maçında 4/11 saha içi isabetiyle 9 sayı, 7 ribaund, 6 asist içeren bir oyun ortaya koyan Whalen ikinci maçında 10/16 saha içi isabetiyle 24 sayı, 10 ribaund, 5 asist kaydetti.

 (e-ha) Ali Vural

comments powered by Disqus
moda haberler
haber

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

ukash bayi
saç ekimi