Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

Süper Loto Sonucu-Süper Loto 22 Kasım Sonuçları, 21 Trilyon Kayseri'ye çıktı

22 Kasım Süper Loto Sonucu, MPİ Süper Loto 22 Kasım 2012 Çekiliş Sonuçları, MPİ 22 Kasım Süper Loto Sonucu, MPİ 22.11.2012 Süper Lotto Sonuçları. Süper Loto'nun Süper Şanslısı kim olacak? 8 Haftadır devreden Milli Piyango'nun Süper Loto Şans oyunu Çekilişinde Tarihi ikramiye kimlerin olacak? Süper Loto 22 Kasım çekilişi nasıl olacak? Süper Loto nasıl oynanır? Milli Piyango sitesi açılmadığından sonuçlar geç açıklanmıştır.


EKONOMİ 23 Kasım 2012 Cuma - 06:1922 Kasım Süper Loto Sonucu, MPİ Süper Loto 22 Kasım 2012 Çekiliş Sonuçları, MPİ 22 Kasım Süper Loto Sonucu, MPİ 22.11.2012 Süper Lotto Sonuçları. Süper Loto'nun Süper Şanslısı kim olacak? 8 Haftadır devreden Milli Piyango'nun Süper Loto Şans oyunu Çekilişinde Tarihi ikramiye kimlerin olacak? Süper Loto 22 Kasım çekilişi nasıl olacak? Süper Loto nasıl oynanır? Milli Piyango sitesi açılmadığından sonuçlar geç açıklanmıştır.

 BÜYÜK İKRAMİYE KAYSERİ'DESÜPER LOTO’DAN 22 MİLYON TL !!!

Süper Loto 6/54’ün geçen hafta yapılan çekilişinde de 6 bilen çıkmadığı için, devreden ikramiye 14 Milyon 705 Bin TL’yi geçti. Bu hafta yapılacak çekilişte, 6 bilenlere dağıtılacak ikramiyenin 22 Milyon TL’ ye ulaşması bekleniyor.

Milli Piyango Canlı Sonuçlar için Tıkla:

MİLLİ PİYANGO İDARESİNDEN DUYURULUR

On Numara, Şans Topu, Süper Loto 6/54 ve Sayısal Loto 6/49 Çekilişleri, İdaremizin Kızılay binasında bulunan Çekiliş Salonunda yapılmaktadır.

Sayısal oyunlardan;
- On Numara Çekilişi Pazartesi günleri,
- Şans Topu Çekilişi Çarşamba günleri,
- Süper Loto 6/54 Çekilişi Perşembe günleri,
- Sayısal Loto 6/49 Çekilişi Cumartesi günleri,
Yapılmaya devam edilmekte olup, saat 21.10 sularında Noter ve Çekiliş Heyeti huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur….Süper Loto Nedir Nasıl Oynanır?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto 6/54 çekilişleri 25 Ekim 2007 tarihinden itibaren TRT 1 kanalından her Perşembe canlı olarak gerçekleştiriliyor olup, büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

  (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
  (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
  (6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

Süper Loto 22 Kasım Çekiliş Sonucu bu akşam 21:00 - 22:00 saatleri arasında sitemizde yayımlanacak


comments powered by Disqus