Eski şube müdürü Yılmazer, gözaltına alındı

Bakan'dan Argo: Herkes ayağını denk alacak

Lice'de LPG yüklü tanker patladı: 70 yaralı

Anavarza, Gün Yüzüne Çıkarılıyor

Sondakika - Elazığ'da okullar tatil mi? Ağrı'da okullar tatilmi? Okulların tatil olduğu iller

Sondakika - Elazığ'da okullar tatil mi? , Okulların tatil olduğu iller. İşte detaylar.


TÜRKİYE 07 Şubat 2012 Salı - 20:19Sondakika - Elazığ'da okullar tatil mi? , Okulların tatil olduğu iller. İşte detaylar. 

Yoğun kar yağışı nedeniyle Elazığ il merkezinde bulunan ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 8- 9 Şubat'ta ara verildi.

Ağrı'da dondurucu soğuklar ve kar etkisini devam ettiriyor. Hava soğukları sebebiyle okulların hafta sonuna kadar tatil edilmesine karar verildi.

    İl ve ilçe merkezleri hariç köyler, beldeler, Yatılı İlköğretim Bölge Okulları (YİBO), taşıma merkezli okullar çarşamba, perşembe ve cuma günü olmak üzere 3 gün tatil edildi.

    Ortaöğretim kurumlarında yapılan not yükseltme sınavlarına katılamayan öğrencilerin ise okul yönetimi tarafından belirlenecek tarihlerde not yükseltme sınavlarına girebilecekleri belirtildi.

Malatya'da gece başlayan ve gün boyunca etkili olan kar yağışı nedeniyle okullar 2 gün süreyle tatil edildi.
Malatya Valiliği’nden yapılan açıklamada, merkezdeki ilköğretim ve liselerde yarın ve perşembe günü eğitime ara verildiği belirtildi. Doğanşehir ilçesinde de okullar yarın tatil edildi.

    Ayrıca il merkezindeki kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile emzikli kadınlar, kalp böbrek yetmezliği olanlar, kontrol edilemeyen tansiyon yüksekliği olan, kronik hastalığı bulunanlar ile engelli kamu personelinin de aynı tarihlerde idari izinli sayılmalarının uygun görüldüğü kaydedildi. 

Kaynak: cihan

comments powered by Disqus