Varto’da 10 Kobani gözaltısı daha

Orhun'dan Malazgirt'e

Felsefesini Arayan Tıp

U18 Milli Takımı özel maçta Rusya'ya yenildi

Canlı KVP İzle ATV - Kurtlar Vadisi Pusu 173. Bölüm Fragmanı izle-Alemdar Heyecanı Başlıyor

Canlı KVP İzle ATV - Kurtlar Vadisi Pusu 173. Bölüm Fragmanı izle-Polat Tetiği Çektirenlerin Peşinde. ATV Kurtlar Vadisi Pusu 173. Bölüm Fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu 173. Bölüm özeti, KVP 173. bölüm özet ve fragmanı izle. ATV Kurtlar Vadisi Pusu 173. Bölümü bu akşam nefesleri yine kesecek, KVP'da bu akşam neler olacak? KVP'da Polat Alemdar'ı yıkmaya güçleri yetecek mi? TV Kurtlar Vadisi Pusu 173. Bölümü bu akşam ATV ekranlarında sizlerle olacak.


TV - DİZİ 06 Aralık 2012 Perşembe - 20:19Canlı KVP İzle ATV - Kurtlar Vadisi Pusu 173. Bölüm Fragmanı izle-Polat Tetiği Çektirenlerin Peşinde. ATV Kurtlar Vadisi Pusu 173. Bölüm Fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu 173. Bölüm özeti, KVP 173. bölüm özet ve fragmanı izle. ATV Kurtlar Vadisi Pusu 173. Bölümü bu akşam nefesleri yine kesecek, KVP'da bu akşam neler olacak? KVP'da Polat Alemdar'ı yıkmaya güçleri yetecek mi? TV Kurtlar Vadisi Pusu 173. Bölümü bu akşam ATV ekranlarında sizlerle olacak.  

Kurtlar Vadisi Pusu 173. Bölüm Özeti
 
Sezon finalinde Memati Baş'ın düğün gecesinde vurulmasıyla yıkılan Polat Alemdar tetiği çektirenlerin peşine düşüyor. Memati'nin vurulmasının ardında kimler var? Polat Alemdar ve ekibi, bir yandan bu sorunun cevabını ararken diğer yandan Türkiye’de yaşanan iç ve dış kaynaklı karışıklıklarla ilgilenecekler. Suriye'de yaşananlar Türkiye'yi nasıl etkileyecek? İhtiyarlar başkanının uzun süredir üzerinde çalıştığı projeyi öğrenen Polat Alemdar bu projeyi hayata geçirebilecek mi? Projenin hayata geçirilmesi için Polat Alemdar ve ekibi neler yapacak, nasıl engellerle karşılaşacak? Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası bu sezon atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'da olacak.
Kurtlar Vadisi Pusu 173. Bölüm Fragmanı izle


 

Tekin Çetin

comments powered by Disqus
haberler
haber

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

ukash bayi
saç ekimi