Çarşamba Denetimli Serbestlik Şubesi yeni yerinde

Yozgat’ta kar yağışı ulaşımı etkiliyor

Taksim'de kadınlardan defli eylem

Gerzelilerden Terme halkına destek

Güneşi Beklerken 27. bölüm izle Güneşi Beklerken son bölüm full izle

Güneşi Beklerken 27. bölüm izle Güneşi Beklerken son bölüm full ize. Güneşi Beklerken 27. bölüm full izle. Güneşi Beklerken 27. bölüm seyret. Güneşi Beklerken izle. Güneşi Beklerken 27. son bölümde acaba neler yaşandı? Güneşi Beklerken 27. bölüm özet. Güneşi Beklerken 27. son bölüm yine heyecan dolu geçti. Güneşi Beklerken son bölüm Kanal D den full izle.


TV - DİZİ 12 Ocak 2014 Pazar - 09:02Güneşi Beklerken 27. bölüm izle Güneşi Beklerken son bölüm full ize. Güneşi Beklerken 27. bölüm full izle. Güneşi Beklerken 27. bölüm  seyret. Güneşi Beklerken izle. Güneşi Beklerken 27. son bölümde acaba neler yaşandı? Güneşi Beklerken 27. bölüm özet. Güneşi Beklerken 27. son bölüm yine heyecan dolu geçti. Güneşi Beklerken son bölüm Kanal D den full izle.

 Güneşi Beklerken 27. bölüm özet

Aksel, Zeynep'i tehdit ediyorAksel, Zeynep’ten Melis’e her şeyi itiraf etmesini istiyor.  Zeynep ise bunu reddediyor. Bunun üzerine Aksel, Zeynep’i elindeki kozu ona göstererek tehdit ediyor ve onu köşeye sıkıştırıyor.Zeynep, yeni yılda tek bir şey dilemiş, o da gerçekleşmiştir. Yeni yıla birlikte giren ikili, ilk kez duygularını saklamak zorunda değildir. Ancak aklı Kerem’de kalan Melis, onun mekanına doğru yola çıkar. Planları geri tepen Aksel, her zamankinden daha tehlikelidir. Önce Kerem’e yardım eden Begüm’ü fena benzetir, ardından da Barış’a tüm hikayeyi anlatmak üzere yola çıkar.Tülin ile Cihan’ın arası hala gergindir. Cihan’ın yılbaşını Demet ile geçirdiğini öğrenen Tülin, iyice hırçınlaşır. Tüm bunlar yetmezmiş gibi Ayşen, ya deklkaladığı irsat fıta Tülin’e Cihan’ın Demet’e çiçek gönderdiğini söyler.

  Güneşi Beklerken 27. bölüm full izle

comments powered by Disqus
moda haberler
haber

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

ukash bayi
saç ekimi