HER ÇOCUK BU EĞİTİMDEN GEÇMELİ

Kurban satış ve kesim yerleri belirlendi

Bitlisli milli atletlerden büyük başarı

Google News de hata yapabilir

Kurt Seyit ve Şura 2. bölüm

Kurt Seyit ve Şura 2. son bölüm full tekparça son bölüm özet.


TV - DİZİ 25 Mart 2014 Salı - 07:32Kurt Seyit ve Şura 2. son bölüm full tekparça son bölüm özet. 3. bölümü izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor...

KURT SEYİT VE ŞURA 2. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kurt Seyit’in ilgisinin bir bahisten ibaret olduğunu öğrenmek, Şura’ya hayatındaki ilk aşk acısını tattırır. Şura’nın kırgınlığını hisseden Seyit ne yanlış yaptığını bilmeden sesini Şura’ya ulaştırmaya çalışır. Şura yarasını tek başına sarmaya çalışırken, Petro Barones Lola ile başladığı oyununu ustalıkla noktalar.

                 


Şura babasının hastalığıyla ilgili gerçeklerle yüzleştiği, en çaresiz anında Kurt Seyit’i yanında bulur. Kurt Seyit cepheye gitmeden önce, ikisini bir araya getiren kaderleri aşkları için ikinci bir şans olur. Ancak Seyit, aklında babasının vasiyeti, geleceğinde kendisini bekleyen büyük bir savaş varken, Şura’ya tutamayacağı sözler vermez. İlk bakışta başlayan masalsı aşkları ayrılıkla sınanmadan önce kalplerinde de büyük bir savaş verir.

Kurt Seyit’in en yakın dostlarından biri olan Tatya, bu aşkın sonsuzluğa uzanacak yolculuğunda en değerli boşluğu doldurur. Kurt Seyit ve Şura aşka teslim olduklarında, Petro’nun kalbinde de kapanmayacak bir kara delik açılır. Seyit cepheye gitmek üzere yola çıktığında, farkında olmadan hayatını ve aşkını en büyük düşmanına emanetedecektir. 

Kurt Seyit ve Şura 2. son bölüm full tekparça va reklamsız izle. Kurt Seyit ve Şura son bölüm full eksiksiz izle. Kurt Seyit ve Şura 2. bölümde acaba neler oldu? Kurt Seyit ve Şura 2. bölüm kaçıranlar için tıkla izle. Kurt Seyit ve Şura 2. son bölüm özet. Kurt Seyit ve Şura ize. Kurt Seyit ve Şura seyret.

comments powered by Disqus
haberler
haber

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

ukash bayi
saç ekimi