Korkut, kariyer günlerine katıldı

Çetin: Engelleri kaldırmak görevimiz

Ağrı'nın Diyadin İlçesinde Ambulans Krizi

Kağızman Bebekleri Ankara'da sergilendi

KURTLAR VADİSİ PUSU 216. yeni bölüm full izle (ATV-KVP)

KURTLAR VADİSİ PUSU 216. yeni bölüm full izle (ATV-KVP), Kurtlar Vadisi, Polat ölecek mi, kurtlar vadisi pusu izle, KVP son bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 216. yeni bölümde neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu 216. son bölümde Polat Alemdar'ı vuran Cahit şimdi ne yapacak? KVP 216. yeni bölümde Tapınakçılar'la ilgili planlarında nasıl ilerleyecek? Kurtlar Vadisi Pusu'nun 216. bölüm ile bu akşam 20.00'de Atv'de.


TV - DİZİ 20 Şubat 2014 Perşembe - 17:07KURTLAR VADİSİ PUSU 216. yeni bölüm full izle (ATV-KVP), Kurtlar Vadisi, Polat ölecek mi, kurtlar vadisi pusu izle, KVP son bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 216. yeni bölümde neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu 216. son bölümde Polat Alemdar'ı vuran Cahit şimdi ne yapacak? KVP 216. yeni bölümde Tapınakçılar'la ilgili planlarında nasıl ilerleyecek? Kurtlar Vadisi Pusu'nun 216. bölüm ile bu akşam 20.00'de Atv'de.

KURTLAR VADİSİ PUSU 216. Bölüm Özeti şöyle:

Polat Alemdar gerçekten vuruldu mu?

Polat Alemdar'ı vuran Cahit şimdi ne yapacak?

Tapınakçılar'la ilgili planlarında nasıl ilerleyecek?

Cahit yaşadıklarının etkisinden nasıl çıkacak?

Cahit ve Abdülhey yüzleşmesi nasıl gerçekleşecek?

Pusat'ın Baltazar'la girdiği savaş nasıl son bulacak? Pusat hapishaneden kurtulabilecek mi? Baltazar, hangi sürpriz isimlerle bir araya gelecek?
Şamil'i kurtarmaya Suriye'ye giden Kara ve ekibi, Şamil'i Ivan'ın elinden alabilecekler mi? Ivan'ın göreceği hesap ne?

Abdülhey, Adsız'ın gerçek kimliğini öğrenebilecek mi? Adsız'ın bu seferki hedefi kim olacak?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası 20 Şubat 2014 Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 216. bölümünde olacak.

Cahit, Polat'ı vurdu!Vurulan Polat’ın sağlık durumu ne? Cahit bu durum karşısında nasıl tepki verecek?

Vadi'de önce Pusat hapishaneye girdi. İçerideki zor şartlara alışmaya çalışan Pusat'ın başı koğuştakilerle belada. Abdülhey ile Gaye ise evlenme kararlarını resmiyete döktüler. Yeni bir kimlik çıkartan Abdülhey artık başka bir hayat yaşamak istiyor.

Cahit'le görüşme vaktinin artık geldiğini düşünen Polat önce Cahit'in yerini tespit etti. Safiye'ye evlenme teklif eden Cahit olumlu bir cevap aldı ve tüm bu olana Polat da şahit oldu. Safiye Cahit'in yanından uzaklaştıktan sonra arkadan gelen Polat'ı göremeyen Cahit refleks olarak silahını ateşledi…Cevaplar 20 Şubat Perşembe akşamı atv'de…

KURTLAR VADİSİ PUSU 216. Bölüm Fragmanı TIKLA..!

Tekin Çetin

comments powered by Disqus
haberler
haber

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

ukash bayi
saç ekimi