Asgari ücret artışı için çağrı merkezlerine devlet desteği şart!

Eski Zanaatları Unutturmayan Müze

Osmaniye Amatör Ligde 30 gol atıldı

Kendini iyi tanımayan doğru eşi bulamıyor

Vali Hüseyin Avni Coş, Arvato Çağrı Merkezi'nin açılışını yaptı

D-400 İncirlik yolu üzerinde kurulan çağrı merkezinin açılışına Vali Hüseyin Avni Coş, Yüreğir Kaymakamı Turgut Subaşı, Arvato Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Oktay Erciyaz, D-Smart Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Türen ile davetliler katıldı.


GÜNCEL 05 Temmuz 2013 Cuma - 23:23D-400 İncirlik yolu üzerinde kurulan çağrı merkezinin açılışına Vali Hüseyin Avni Coş, Yüreğir Kaymakamı Turgut Subaşı, Arvato Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Oktay Erciyaz, D-Smart Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Türen ile davetliler katıldı.

Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, Açılışta konuşan Arvato Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Oktay Erciyaz, çağrı merkezinde bu yıl içinde 1000 kişinin istihdam edileceğini söyledi.

Yatırımın hem şirketleri hem de bölge için önemli olduğunu aktaran Erciyaz, "Uzun vadeli yatırımlar planlıyoruz. Şirket olarak hızlı büyüyoruz. Önümüzdeki yıl 2 bin 500 çalışanla hizmet vermeyi amaçlıyoruz. 4 bin 500 kişilik bir ekiple de çağrı merkezleri arasında ilk 3'e girmeyi hedefliyoruz. Müşteriye özel çözüm odaklı çalışıyoruz" dedi.

Vali Hüseyin Avni Coş ise, Adana'ya yapılan her yatırımın yanında ve destekçisi olmaya devam edeceklerini söyledi.

Çağrı merkezinin ilk etapta 200 kişiye istihdam sağladığını ifade eden Vali Coş, "Şirketin yöneticileri bize geldiklerinde kendileri için her türlü kolaylığı sağlamak için elimizden geleni yapacağımızı söyledik. Önümüzdeki dönemde bu merkezde bin kişi istihdam etme sözlerini verdiler. Umarım bu rakam daha da üst seviyelere çıkar" dedi.

Konuşmaların ardından Vali Coş, şirket yöneticileri ve diğer protokol üyeleri ile birlikte Arvato Çağrı Merkezi'nin açılışını yaptı.

Merkezi gezerek incelemede bulunan Vali Coş, çağrı sistemini deneyerek, yetkililerden bilgi aldı.

(e-ha) Abdulkadir Döner
comments powered by Disqus