Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

X Factor 1. bölüm full izle Star Işığı X Factor 1.son bölüm tüm performanslar izle

X Factor 1. bölüm izle Star Işığı X Factor 1. bölüm tüm performanslar full izle. Kanal D'nin seyircisi ile ilk kez buluşturduğu şarkı yarışma programı "Star Işığı X Factor" büyük bir ilgi ile izlendi. Star Işığı X Factor ilk bölüm ile izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı. Star Işığı X Factor 1. bölüm kaçıranlar için tıkla tüm performanslar tek parça izle. Star Işığı X Factor 1. bölüm Kanal D'den full izle.


TV - DİZİ 17 Şubat 2014 Pazartesi - 07:37X Factor 1. bölüm izle Star Işığı X Factor 1. bölüm tüm performanslar full izle. Kanal D'nin seyircisi ile ilk kez buluşturduğu şarkı yarışma programı "Star Işığı X Factor" büyük bir ilgi ile izlendi. Star Işığı X Factor ilk bölüm ile izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı. Star Işığı X Factor 1. bölüm kaçıranlar için tıkla tüm performanslar tek parça izle. Star Işığı X Factor 1. bölüm Kanal D'den full izle.

 “Star Işığı X Factor” izleyiciere merhaba dedi

Kanal D’nin, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması  “Star Işığı X Factor”, ilk bölümü ile ekrana geldi.
"Star Işığı X Factor" 1. bölüm tüm performanslar full izle 
Jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan’ın yaptıkları yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor.

One Direction grubu ve James Arthur gibi dünyaca ünlü şarkıcıların yıldız olmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması  “X Factor-Star Işığı” Kanal D’de başladı.

“X Factor- Star Işığı”nın jüri koltuğunda ise her şarkısı “hit” olan ünlü şarkıcı  Emre Aydın, Türk Pop Müziğinin güçlü sesi Ziynet Sali, “Duman” ve “Athena” gibi grupları Türk müzik sektörüne kazandıran prodüktör Ömer Karacan ve televizyoncu Armağan Çağlayan oturuyor.   
Başta İngiltere ve ABD olmak üzere 30’a yakın ülkede yayınlanan “X Factor”e 16 yaşından 99 yaşına kadar, kadın-erkek herkes katılabiliyor.  “X Factor-Star Işığı”nın büyük ödülü ise tam 2 Milyon TL.

SEÇMELER BİNLERCE KİŞİNİN ÖNÜNDE YAPILACAK
“X Factor”ün konusunda uzman 4 kişilik jürisi, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinleyecek ve star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçecek. Yarışmacılar “X Factor”e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebilecekler.


STAR YARATACAK 
“X Factor”ün jüri üyeleri, yarışmada sadece jüri üyeliği değil  aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak.  Finallerde 12 yetenekli yarışmacı  şarkılarını stüdyoda söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak.
Kimin programa veda edeceği ise SMS’ler sonucunda belirlenecek. Her bölümde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. Programın finalinde ise Türkiye hatta belki de Dünya “One Direction” ve “James Arthur” gibi yeni bir stara sahip olacak... 

"Star Işığı X Factor" 1. bölüm tüm performanslar full izlecomments powered by Disqus