Gözyaşı Geceleri Tövbekâr Osmaniye'de İlgi Gördü

Süt içerek sonbaharda zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirin!

Ödevler eksik yapılıyor ve unutuluyorsa dikkat!

Vizyoner’15 Sektörler Zirvesi “Eğitim” vurgusu ile açıldı

X Factor Ferah Zeydan "Aşk" performansı full izle!

X Factor Ferah Zeydan performansı izle (Star Işığı X Factor) Kanal D'nin izleyicisi ile buluşturduğu yarışma (Star Işığı X Factor) izleyici ile buluştu. X Factor 1. bölüme Ferah Zeydan isimli yarışmacı damgasını vurdu. Ferah Zeydan söylediği şarkı ve sergilediği muhteşem performans ile Jüri üyelerini ve salondaki izleyicileri etkiledi. Ferah Zeydan "Aşk" şarkı performansı eksiksiz full izle.


TV - DİZİ 19 Şubat 2014 Çarşamba - 07:53X Factor Ferah Zeydan performansı izle (Star Işığı X Factor) Kanal D'nin izleyicisi ile buluşturduğu yarışma (Star Işığı X Factor) izleyici ile buluştu. X Factor 1. bölüme  Ferah Zeydan isimli yarışmacı damgasını vurdu.  Ferah Zeydan söylediği şarkı ve sergilediği muhteşem performans ile Jüri üyelerini ve salondaki izleyicileri etkiledi.  Ferah Zeydan "Aşk" şarkı performansı eksiksiz full izle.

“Star Işığı X Factor” izleyiciere merhaba dedi

Kanal D’nin, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması  “Star Işığı X Factor”, ilk bölümü ile ekrana geldi.

Jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan’ın yaptıkları yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor.

One Direction grubu ve James Arthur gibi dünyaca ünlü şarkıcıların yıldız olmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması  “X Factor-Star Işığı” Kanal D’de başladı.

“X Factor- Star Işığı”nın jüri koltuğunda ise her şarkısı “hit” olan ünlü şarkıcı  Emre Aydın, Türk Pop Müziğinin güçlü sesi Ziynet Sali, “Duman” ve “Athena” gibi grupları Türk müzik sektörüne kazandıran prodüktör Ömer Karacan ve televizyoncu Armağan Çağlayan oturuyor.   
Başta İngiltere ve ABD olmak üzere 30’a yakın ülkede yayınlanan “X Factor”e 16 yaşından 99 yaşına kadar, kadın-erkek herkes katılabiliyor.  “X Factor-Star Işığı”nın büyük ödülü ise tam 2 Milyon TL.

X Factor Ferah Zeydan "AŞK" performansı izle
comments powered by Disqus