Şah Mat Münazara Yarışması sonuçlandı

Bafra’ya bahar erken geldi

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı yarı finalde

Şanlıurfa'da katliam gibi kaza: 12 ölü

Zeytin Tepesi yeni bölüm nezaman (Zeytin Tepesi 5. yeni bölüm ne zaman?)

Zeytin Tepesi yeni bölüm ne zaman?Zeytin Tepesi 5. yeni bölüm hangi gün yayınlanacak? Zeytin Tepesi yeni bölüm Çarşamba akşamı yayınlanmadı, peki dizinin yeni bölümleri ne zaman ve hangi gün yayınlanacak? Zeytin Tepesi acaba yeni bölümleri ile ne zaman izleyiciler ile buluşacak.


TV - DİZİ 19 Mart 2014 Çarşamba - 08:33Zeytin Tepesi yeni bölüm ne zaman? Zeytin Tepesi  5. yeni bölüm hangi gün yayınlanacak? Zeytin Tepesi yeni bölüm Çarşamba akşamı yayınlanmadı, peki dizinin yeni bölümleri ne zaman ve hangi gün yayınlanacak? Zeytin Tepesi  acaba yeni bölümleri ile ne zaman izleyiciler ile buluşacak. Zeytin Tepesi dizisinin Kanal D tarafından hangi gün yayınlanacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Dizi hakkında Kanal d tarafından bir açıklama yapılır yapılmaz sizlerle sayfamızda paylaşacağız...

ZEYTİN TEPESİ 5. YENİ BÖLÜM İLE 19 MART ÇARŞAMBA AKŞAMI SAAT 22.00 DA KANAL D EKRABLARINDA OLACAK.

ZEYTİN TEPESİ 4. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Tarık-Deniz aşkı yeniden alevleniyor
Deniz’in öldürüleceğini öğrenen Tarık, onu korumak isterken aşkları da yeniden alevleniyor. Abisinin acısıyla sarsılan Tarık, Deniz’in öldürüleceğini öğrenir. Onu korumak isterken aşkları yeniden alevlenir. Kafası karışan Tarık, Deniz’e dönmekle, Oya’yı tercih etme arasında sıkışıp kalmıştır. Deniz’in çekim alanına kapılan Akın ise, onun hakkındaki olumsuz düşüncelerini değiştirerek herkesi şaşkınlığa uğratır. Yıldız, güvenle sırtını dayadığı Ragıp’ın acımasız yüzüyle karşılaşacak, büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaktır. Gökçener kadınları umudun peşini bırakmayarak, zor günlerden güçlenerek çıkmasını öğreneceklerdir.
Zeytin Tepesi ne zaman? (Zeytin Tepesi) yeni bölüm ne zaman hangi gün? 

ZEYTİN TEPESİ 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI ÇIKTI İZLE
comments powered by Disqus


Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

ukash bayi