takipçi satın al bitcoin haberleri hande ercel jigolo şirketleri ilbet yabancı dizi izle Muğla Büyükşehir Maaş Promosyon Protokolü İmzalandı || E Haber Ajansı

Muğla Büyükşehir Maaş Promosyon Protokolü İmzalandı

Total Views : 137
Zoom In Zoom Out Sonra Oku Print

Maaş hesabı kişi başı 3 Bin 430 TL tutarındaki promosyon ücreti banka işlemlerinin ve gerekli gerekli prosedürlerin tamamlanmasının ardından Haziran ayı birlikte kadar tek seferde çalışanların hesabına yatırılacak.

Muğla Büyükşehir Belediyesi'nde 3 Bin 534 çalışanı satın maaş promosyon protokolü imzalandı. Maaş hesabı kişi başı 3 Bin 430 TL tutarındaki promosyon ücreti banka işlemlerinin ve gerekli gerekli prosedürlerin tamamlanmasının ardından Haziran ayı birlikte kadar tek seferde çalışanların hesabına yatırılacak. 

Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin MUBEP, MUTTAŞ, BAĞYAKA, BELTES ve MELSA şirketlerinde çalışan 3 Bin 534 personeli kalma maaş promosyon ihalesi yapılmıştı. Buda kapsam İhaleyi kazanan banka ve Muğla Büyükşehir Belediyesi arasında protokol imzalandı. 

Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkanlık binasında tutanak tutanağı Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Muğla Büyükşehir Belediyesi ihale komisyon Üyeleri, ihaleyi kazanan Yapı Kredi Bankası Menteşe Şube Müdürü Selin Özcan ve banka yetkilisi katıldı. 

İmzalanan protokole göre Muğla Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı MUBEP, MUTTAŞ, BAĞYAKA, BELTES ve MELSA şirketlerinde çalışan 3 Bin 534 personele, banka işlemlerinin ve yasal işlemlerinin tamamlanması ile birlikte Haziran ayı ile kadar tek seferde ödenmek üzere 3 Bin 430 TL promosyon promosyon verilecek.

e-Haber Ajansı (e-ha)