Elizi şıklığın ve güzelliğin kapılarını açıyor!

Total Views : 102
Zoom In Zoom Out Sonra Oku Print

Elizi Trabzon hasırı alanında takı tasarımı gerçekleştiren ve 1999 yılında kurulan sektörün öncüsü bir kuruluştur. Kuruluş Trabzon merkez ofisi Trabzon atölyesi İstanbul satış ofisi ve Türkiye'nin birçok ilinde bulunan satış noktaları ile 22. yılını geride bırakan ve bir efsane olan Trabzon set üretiminde Türkiye'de lider konumda bulunan bir firmadır.

Elizi Trabzon hasırı alanında takı tasarımı gerçekleştiren ve 1999 yılında kurulan sektörün öncüsü bir kuruluştur. Kuruluş Trabzon merkez ofisi Trabzon atölyesi İstanbul satış ofisi ve Türkiye'nin birçok ilinde bulunan satış noktaları ile 22. yılını geride bırakan ve bir efsane olan Trabzon set üretiminde Türkiye'de lider konumda bulunan bir firmadır. Kuruluş bir ilke daha imza atarak Trabzon hasırının mağazasını Cağaloğlu’nda hayata geçirmeye hazırlanmaktadır. Altın tellerin tecrübeli eller ve maharetli ustalarla bir sanat eserine dönüştürdü Trabzon set üretiminde ülkemizin adını dünyaya duyuran öncü bir kuruluştur. Kuruluş aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine de imza atarak Trabzon başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanındaki kadınların takı tasarım atölyelerini giriş yapmalarına olanak sağlamaktadır. Büyükten küçüğe anneden kıza öğretilen bu güzel el sanatına ilgi duyanlar tarafından öğrenilmesi için İstanbul'da büyük bir atölyeyi faaliyete geçirmiştir.

Trabzon hasırı binlerce yıllık tarihe sahiptir!


Yaşayan efsane olan Trabzon hasırı binlerce yıllık bir geçmişe sahip olarak kadınların en özel günlerinde onlara eşlik etmektedir. Elizi Trabzon hasırı başta olmak üzere bu takım içerisinde yer alan altın küpe çeşitlerine de son derece güzel tasarımlarla ortaya koymaktadır. Bunun için Elizi bünyesinde profesyonel bir kadro istihdam etmekte ve yenilikçi bir ürün tasarımı ortaya koymak için var gücüyle çalışmaktadır.

En iyi altın kolye modelleri Elizi müşterileriyle buluşuyor!


Altın kolye çeşitleri tıpkı Trabzon set gibi en çok tercih edilen ve en çok sevilen modeller arasında yer alır. Elizi Türkiye'de ve dünyada tasarlanan en güzel altın kolye modellerini müşterileri ile buluşturmaktadır. Öte yandan yine kadınların hayallerini süsleyen ve özel günlerin vazgeçilmez hediyeleri arasında yer alan altın yüzük çeşitleri de Elizi ile muhteşem bir tasarım halinde kadınların hayallerini süslemektedir. Elizi işinde uzman tecrübeli kadrosu sayesinde kadınların severek taktıkları aksesuar ve takıları uygun fiyatlarla tüketicilere sunmaya gayret gösterir. Kuruluş aynı zamanda Trabzon hasır set noktasında bu el işçiliğini öğrenmek isteyen kadınlar için de bir atölyeyi hayata geçirmeyi başarmıştır. Firma elizi.com.tr adresinden de hizmet vermektedir.