AĞRI'DA SİYASETTE KAOS DEVAM EDİYOR

Total Views : 244
Zoom In Zoom Out Sonra Oku Print

Efe halkın arasında araştırdı ve yazdı. Ağrı'da F. L. adlı vatandaş ile röpartaj yaptı.

Efe halkın arasında araştırdı ve yazdı.

Ağrı'da F. L. adlı vatandaş ile röpartaj yaptı. Her gelen gideni aratıyor. mahalle aralarında artık evlerimize gidemiyoruz araç ile her taraf hendek. Hani Ağrı ili beş yıldız olacaktı. Allah için oldu, hendek kenti oldu.

Şehirlerde yapılanlar neler? Belediye daha fazla bizim belediye başkanımız sağolsun hergün bir tv programında reklam yapiyor sorarım buradan seçim döneminde verdiğin vatler nerede? Ağrı halkı artık uyandı, hani diyordun ya çima ez küle ketime, AK Part'inin biraz oyları vardı sağolsun belediye başkanımız da sıfıra indirdi.

Efe: Şu an acil olarak talebiniz nedir belediye başkanından?

S. M: Konuya şöyle gireyim. Bir espiri ile başlıyayım deveye sormuşlar belin niye kanbur devenin cevabi Allah aşkına nerem düzgün ve onlarca vatlerin hangisi başkan halka hizmetkar değil ağa olmaya gelmiş ben şahsım olarak 10 kez varsayalım gitim ama kapıları aşamadım biz sayın vekilimiz Ekrem Çelebiye hemen ulaşabiliyoruz. Sayın bakanlara ulaşabiliyoruz bir yoğunluk olursa akabinde bize dönüş yapıliyor, ama belediye başkanıı sağolsun hiç kimseyi tınlamiyor.

Efe: İstifa dilekçerini veren sese beş meclis Üyesi hakında döşüncelerinizi alabilirmiyiz.

T. A.: Ya önce aile içinde bir kopukluk var onu acilen düzeltilmesi lazım reklam kokan bir Ağrı ili değil hizmet iş aşıyor bir Ağrı istiyoruz. Duyarlı beş meclis üyelerine teşekkür ederim. Ağrı halkının oylarına ve hizmeti için ses gösterdiler geri kalan ayını sınıyor dedi,

Ağrı haberleri için ve halkın sesi için biz takip edebilirsiniz.

e-Haber Ajansı (e-ha) Ağrı