Türkiye genelinde faaliyet gösteren Altın Emlak şimdi de Konya’da açıldı. Türkiye genelinde 30 ilde 120’yi aşkın temsilciliği ile faaliyet gösteren Altın Emlak’ın Konya temsilciliği Karatay Enntepe Mall Office’de açıldı.
Açılış konuşmasında konuşan Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı “Farklı illerimizde nitelikli girişimcilerimiz ile büyümeye devam ediyoruz. Gelişmiş sistem altyapımız, çeyrek asırlık know-how tecrübemiz ile sektörün en hızlı büyüyen emlak markasıyız. Temsilciliğimiz müşterilerine profesyonel kadrosu ile teknoloji merkezli nitelikli hizmetler sunmak için hazır” dedi.
Konya Altın Emlak Temsilcisi Mehmet Adak ise “Türkiye genelinde faaliyet gösteren, sektörün öncü markasını şehrimize kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Ofisimizde mülk yönetiminden, özel yatırım danışmanlığına kadar birçok farklı pazarlama hizmeti sunuyoruz. Geniş portföy ağımız, profesyonel kadromuz ile şehrimizde gayrimenkul pazarlamasında fark oluşturmaya devam edeceğiz” dedi.
Selçuk Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Konya Temsilcisi Mehmet Adak, ayrıca Emlak ve Emlak Yönetimi bölümünü de tamamladı. Uluslararası ACP lisansına sahip ticari gayrimenkul sertifikası da bulunan Adak, sektörde birçok sivil toplum kuruluşuna da üye ve aktif görevlerde alıyor. Ayrıca Emlak Kulisi ve Emlak Gündemi gibi portallarda sektörel yazılar yazıyor.
e-ha