Demet Özdemir ve Pantene’in ev sahipliği yaptığı Yeni Pantene Pro-V Uzun ve Güçlü lansmanı güzellik ve moda dünyasını bir araya getirdi. Pantene’in yeni Pro-V Uzun ve Güçlü Serisi’nin tanıtıldığı lansmanda Dr. Cansen Yeni, davetliler ile sağlıklı saç bakımı tüyolarını paylaştı.

Dünyanın bir numaralı saç bakım kremi markası*Pantene, SOHO House – Cecconi’s Restaurant’ta yeni Pro-V Uzun ve Güçlü Serisi’ni tanıttı.

İçeriğindeki Pro-V formülü, biyotin ve bambu ile saç dökülmesini azaltmaya ve saçların 0 daha güçlü uzamasına yardımcı olan yeni serisinden bahsedilen lansmana ev sahipliği yapan Pantene marka elçisi Demet Özdemir ‘Saçıma farklı modeller uygulayıp ruh halime göre saç stilimi de değiştirmeyi sevdiğim için uzun saç kullanmayı çok çok seviyorum. Tabii bir yandan her kadın gibi benim için de saçlarımın hem uzun hem de güçlü ve sağlıklı görünmesi çok önemli.Hayalimdeki saçlara kavuşmaya çalışırken çeşitli dış etkenler sebebiyle saçlarımın dökülmesi, yıpranması ve istediğim hızla uzamaması beni mutsuz ediyordu. Yeni Pantene Uzun ve Güçlü serisi ile bunun önüne geçerek, hayalimdeki saçlara kavuşup, motivasyonumu ve enerjimi koruyorum. Şimdi yeni lansmanımızla daha fazla kadının bambu gibi uzun ve esnek, tam istediği gibi güçlü saçlara kavuşmasını amaçlıyoruz.’

Lansman etkinliğine katılan Dr. Cansen Yeni davetlilere kişisel saç analizi yaparak kişiye özel saç bakım önerileri ve saç sağlığı hakkında bilinmesi gerekenleri paylaştı ‘Biyotinin saç köklerini güçlendirerek dökülmeyi azaltması ve sağlıklı uzamayı teşvik etmesi ile saç sağlığında ne kadar önemli bir yeri olduğunu yıllardır konuşuyoruz. Bambu ise her zaman dayanıklılığı ve esnekliği ile ön plana çıkan bir bitki. Bambu ve biyotinin saç sağlığına etkilerine de hâkim olan biri olarak, rahatlıkla yeni Pantene Uzun ve Güçlü serisinin saçlarınıza çok fazla katkı sağlayacağını ve saçlarınızı güçlendirmeye yardımcı olacağını söyleyebilirim.’

Covid-19 kapsamında tüm önlemlerin alındığı lansman sınırlı sayıda davetli katılımı ile gerçekleşti. Rachel Araz, Saadet Özsırkıntı, Pelin Kaya, Yasemin Öğün, Zeynep Üner, Gülen Yelmen gibi isimlerin katıldığı lansmanda Yeni Pantene Pro-V Uzun ve Güçlü Serisi’nin içeriğinden bahsedildi. Yeni Pantene Pro-V Uzun ve Güçlü ailesi içeriğindeki bambu ve biyotinin etkisi ile saçlarınızı koparak dökülmelere*** ve yıpranmalara karşı koruyor. Özellikle yaz mevsiminde deniz, kum, güneş gibi çeşitli dış etkenlerden dolayı kırılıp, güçsüzleşen saçlar için doğanın en güçlü bitkilerinden olan bambu kökten uca besleyerek, bambu gibi uzun saçlara kavuşmanızı sağlıyor.