Güzellik ve Moda trendleri için oluşturulan özel Extraordinary Gallery’de özel davetli olarak yer alan Lonjevite, binlerce uluslararası marka ve fuarın ziyaretçileri ile bir araya geldi.
Dünyadaki en prestijli kozmetik fuarı olan Cosmoprof tarafından seçilen, en özgün, temiz ve yeşil seçim etiketli markalara özel olarak ayrılmış bir alanda yer alan Lonjevite, uluslararası alıcıların, güzellik editörlerinin ve blog yazarlarının yeni ürünleri ve gelecek trendleri keşfetmek için geldiği bir alanda ziyaretçiler ile buluştu.
En lüks botanikler ile susuz güzellik
Cildin gençliğini koruması için uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucu susuz olarak üretilen Lonjevite serumları, aromasını yüzde 100 doğal uçucu yağlardan alıyor. Onlarca lüks botanikle formüle edilen dengeleyici serumlar, cilde hızla nüfuz eden hafif bir dokuya sahip. Türkiye’den sonra başta İtalya olmak üzere yakında tüm Avrupa’da da satılmaya başlayacak olan marka, cilt dokusunu iyileştirmek ve bariyeri onarmak için Dermatolog tavsiyesi ile tüketicilere ulaşıyor.
LONJEVITE HAKKINDA
Eczacı güvenilirliği ve tasarımcı estetiği ile kurulan Lonjevite’de, güzelliğin gezegene saygılı ve sürdürülebilir olması gerektiğini savunuyoruz. Doğanın iyileştirici güçlerine saygı duyuyor, doğayı ilham perimiz ve en değerli kaynağımız olarak görüyoruz. Yüksek kaliteli botanik yağlarla ürünlerimizi formüle ediyoruz. Biyoçeşitliliğin korunmasına da coşkuyla bağlı kalarak vegan, zulüm içermeyen, etik kaynaklı, özenle paketlenmiş ürünler sunuyoruz.
Aromaterapi uzmanlığı ile en iyi cilt sağlığına ulaşmak için gerekli olan bütünsel yaklaşımı benimseyerek, vücuda ve zihne iyi gelecek formüller hazırlıyor ve bu formülleri GMP (İyi Üretim Uygulamaları) ve ISO9001:2005, ISO22716:2007 belgeli kendi üretim tesisimizde özenle üretiyoruz. Eczacı güvenilirliği ve tasarımcı estetiğini bir araya getirerek, en kaliteli doğal aktifleri kullanarak, her yönüyle şeffaf cilt bakım markası Lonjevite’yi güzellik dünyasına kazandırdık.
Doğal cilt bakımına getirdiğimiz yeni yaklaşımla, en güzel cildin sağlıklı bir cilt olduğuna inanıyor, ürünlerimizi bu özenle üretiyoruz. Daha kaliteli ve daha sade olmak birinci önceliğimiz; sadece iyi hazırlanmış formüllerimizde değil, aynı zamanda tasarım odaklı bir iyi yaşam markası olma yaklaşımımızda da bunu ön planda tutuyoruz. Doğaya saygılı, daha konsantre aktif botanikler kullanarak, doğal cilt bakımının birinci sınıf kalitede olabileceğini kanıtlıyoruz.
e-ha