KızlarSoruyor, televizyon dünyasının en merakla beklenen yeni dizisini belirlemek için topluluk üyelerine bir anket düzenledi. Toplamda 5 bini aşkın kullanıcının katıldığı ankette, Kanal D'nin iki yeni yapımı büyük bir başarı elde ederek oyların yüzde 71'ini kazandı.
Yeni yılın gelmesiyle birlikte televizyon izleyicileri, heyecanla bekledikleri yeni dizileri görmeyi sabırsızlıkla bekliyor. Adım Farah, Veda Mektubu, Bambaşka Biri gibi popüler dizilerin final yapmasının ardından, yerlerini alacak yeni yapımlar büyük bir merakla bekleniyor.
Yeni Yılın En Merakla Beklenen Dizisi ‘Senden Önce’ Oldu!
Bu yılın en merakla beklenen TV dizisi 1969 kişinin oy verdiği anket sonucuna göre "Senden Önce" oldu. Dizinin başrolünü Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya paylaşıyor. Alışılmışın dışında bambaşka karakterlere hayat verildiği belirtilen dizinin ilk tanıtımı, gizemli sahneleriyle merak uyandırdı ve 5 bini aşkın kişinin oyladığı ankette, oyların yüzde 39'ini alarak "En Merakla Beklenen Dizi" seçildi.
Ankette ikinciliği Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu yazdığı ve oynadığı "İnci Taneleri" dizisi ise yüzde 32 oy oranıyla alırken, Fox TV’de yayınlanacak Çağatay Ulusoy'un başrolünde olduğu "Gaddar" dizisi yüzde 15 oy alarak 3. oldu.
Gökberk Yıldırım ve Cemre Arda'nın başrollerini paylaştığı Kanal7 dizisi "Rüzgarlı Tepe" yüzde 8 oy alarak izleyicileri ekran başına kilitleyeceğini mesajını verirken, Caner Cindoruk ve Şevval Sam'ın başrolünde olduğu "Yan Oda" dizisi de yüzde 3 oy alarak dikkat çekti. TV8'in yüzde 3 oyla anketi tamamlayan "Aşka Düşman" dizisi için geri sayım sona erdi. Malesef 4. bölümden sonra yayını duran dizinin, final kararı alacağı konuşuluyor.
Televizyon izleyicileri, 2024 yılında bu heyecan verici yeni dizileri beklerken, "Senden Önce"nin büyük bir merakla beklenen yapım olduğu kesinleşti.
KızlarSoruyor Hakkında
KizlarSoruyor, kullanıcıların hayata dair her konuda birbirleriyle samimiyetle bir araya geldiği bir sosyal etkileşim ve topluluk platformudur. KizlarSoruyor yine aynı ekip tarafından ABD'de kurulan GirlsAskGuys platformunun Türkçe versiyonudur. Platformda kadın ve erkeklerin birbirlerine yönlendirdikleri soru/görüş bölümlerinin yanı sıra aşk ilişkilerinden alışverişe, sağlıktan güzelliğe pek çok konuda zengin içerikler ve anketler üyelerin katılımıyla hazırlanıyor. Sitede ayrıca ünlü isimlerin KizlarSoruyor üyelerinin sorularını yanıtladığı özel röportajlar ve canlı yayınlar yer alıyor. KizlarSoruyor'da ayda 15 milyon tekil ziyaretçi, 60 milyon sayfa görüntülüyor. Günde 150 bin paylaşım yapılan sitenin, yüzde 65'i 18-34 yaş aralığında Y ve Z kuşağından. Kullanıcıların yüzde 56'sı kadın, yüzde 44'ü erkek profiline sahip.
e-ha