Milas merkezli gayrimenkul firması Zeytin Ağacı Gayrimenkul yatırımcılar için fırsat bir arsayı daha satışa sundu. 

Firmanın www.sahibinden.com web sitesinde de yer alan ilan bilgilerinde şu açıklamalara yer verildi: "Tam 40 yıldır hayallerin gerçek olduğu Ege'nin en büyük gayrimenkul firmasına, zeytinin ve tarihin başkentine hoş geldiniz. Bu Dünyada Sizin de Bir Zeytin Ağacınız olsun" denildi. 

Muğla merkez ilçe Menteşe'nin Özlüce mahallesinde Türkiye’de nadir bulunan ve 9 Milyon yıl önce yaşayan canlıların fosillerinin bulunduğu Özlüce Fosil Alanı'na 2 kilometre mesafede arsa satışta. Köy içi 4676 metrekare imarlı arsadan 4 adet 250 metrekarelik 2 buçuk kat ve 7 buçuk metre yükseklikte villalar çıkıyor.  Yatağan’a 45 kilometre, Bodrum’a 80 kilometre, Bodrum Havalimanı'na 18 kilometre, denize 70 kilometre mesafede yer alıyor. Ev veya villa yapımına çok uygun lan arsa adeta cennetten bir köşe, yola cepheli muhteşem bir yer.  

Arapça, İngilizce, Almanca bilen gayrimenkul danışmanlarımızla pazar dahil 7/24 hizmet veren firma yetkilileri; "Size daha iyi hizmet sunabilmek ve ne istediğinizi anlayabilmek için sizi ofisimize davet ediyoruz. Ege'de Çadır Kuracak Toprağınız Olsun. Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışan kaliteli, uzman ve profesyonel ekibimize nasıl bir yer istediğinizi söyleyin, siz sıcacık kahvenizi yudumlarken, biz size uygun yerlerin sunumunu yapalım. Bölgede en uygun ve en fazla portföye sahip olan firmamız her bütçeye uygun portföyümüz ve uzman kadromuzla 7/24 hizmetinizdeyiz. Ayrıca portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir" açıklamasında bulundu.

e-ha