Dj ve aranjör Selami Bilgiç’in, ilk solo şarkısı “Milyonluk”, Sony Music etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuluyor.

Seslendirme sanatçısı kimliği ile birçok müzik çalışmasını hayata geçiren Selami Bilgiç; “Milyonluk” şarkısıyla dinleyicileri dans ettirirken, aynı zamanda bir DJ’in şarkı söylediği ilk projeye imza atarak da takipçilerini şaşırtacak.

Sözleri Selami Bilgiç ve Atilla Cem’e, müzik ve düzenleme ise Selami Bilgiç’e ait olan “Milyonluk” şarkısı ve klibi 20 Aralık’ta tüm müzik platformlarında dinleyicilerle buluşacak.

Daha önce pek çok müzik projesinde imzası olan ve en son Soner Arıca ile gerçekleştirdikleri ortak çalışmaları “Dönsen Bile” ile dikkatleri üzerine çeken Selami Bilgiç; dans, pop ve trap tarzını birleştirdiği konsept çalışmasını (Milyoluk) ilk kez kendisi seslendirdi. Konseptin süpervizörlüğünü ünlü stand-up sanatçısı ve radyocu Yasemin Şefik’in gerçekleştirdiği proje, müzik dünyasına yeni bir soluk getirecek.

“MİLYONLUK” KLİP!..

Günümüz sosyal medyasında çok konuşulan farklı karakterlerden oluşan; plaza insanları, ikonik karakter Aleyna, asosyal genç, unutulmaz korku filmi karakteri Samara gibi her yönüyle karşımızda olan tiplemeleri bir asansörde buluşturan klibin yönetmenliğini Gökhan Özdemir, sanat yönetmeliğini ise Sevtap Tuzcu gerçekleştirdi.

Projenin süpervizörlüğünü üstlenen ünlü stand-up sanatçısı ve radyocu Yasemin Şefik; klipte de oynayarak, mizahını öne çıkaran kahkaha dozu yüksek sahneleriyle klibe renk kattı.ratı güçlü ritim ve melodilerden oluşan drop bölümde klibin içeriğinde yer alan bütün olgular patlama noktasına ulaşırken, klipteki karakterler de izleyenleri hem çok eğlendirecek, hem de çok tanıdık gelecek.

e-Haber Ajansı (e-ha)