20 yılı aşkın süredir tatilseverlerin heyecanına ortak olan Tatilsepeti, #tatilibaşlat sloganıyla, şehrin en popüler lokasyonlara özel reklam çalışması düzenledi. Metro duraklarına özel tasarlanan turnikeler, #tatilibaşlat sloganı ile en popüler tatil beldelerini işaret ediyor.
Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti, kampanyalarını duyurduğu reklam filminin ardından, sokakta da tatilseverlerin heyecanına aracılık etmeye devam ediyor.
Şehrin en işlek metrolarına özel reklam çalışması
İstanbul’un en işlek metro duraklarında 140 adet turnikeye ve 6 farklı durağa özel branding çalışması yapan Turizm sektörünün deneyimli oyuncularından Tatilsepeti, “Sen minnoş bir ev kedisi değilsin, Kemer’e gel”, “Sevim koş tatil geldi” gibi eğlenceli sloganlar ile en popüler tatil lokasyonlarını işaret etti. Hayalindeki destinasyon turnikesinden geçme fırsatı bulan yolcuların görüntüleri ise, eğlenceli dakikalara sahne oluyor.
Three Eight Three Agency imzası taşıyan reklam kampanyasının kreatif ekibinde Cengizhan Albayrak ile Hüsnü Uluscu yer alıyor. Yapımcılığını Tuna Bayık’ın üstlendiği kampanyanın Marka Yöneticisi ise Hilal Saral.
Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması için özenle çalışan Tatilsepeti ailesi, tüm misafirlerini sağlıkla, unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyor.
Tatilsepeti Hakkında
Temelleri 2002 yılında atılan Tatilsepeti, 2004 yılından bu yana yüz binlerce kişiye tatil servisi sunan bir turizm portalıdır. Yıllık 25 milyonu tekil olmakla beraber toplamda 63 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin önde gelen turizm portallarından biridir. Yurt içi online satışta sektörün öncülerinden olan Tatilsepeti, 2009 yılında dünyanın en büyük otel tedarikçilerinden Expedia ile anlaşma yaparak yurt dışı tatil satışına da başlamıştır.
Tatilsepeti; en geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi - sonrası hizmetleriyle misafirlerine bir tatil sitesinden beklediklerinin de ötesinde, bir tatil alışverişi deneyimi sunma misyonuyla hareket etmektedir. Türkiye’nin en saygın tur operatörleri, 4.500’den fazla yurt içi, 350 binden fazla yurt dışı oteli, yılda 7.000’in üzerinde yurt içi - yurt dışı turu, uçak bileti ve araç kiralama hizmetlerini, Tatilsepeti, çatısı altında sunmaktadır.
İnsanların tatil ve seyahat ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak onlara en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen Tatilsepeti, tatil denildiğinde ilk akla gelen internet turizm markası olarak kendini konumlandırmaktadır. Tatilsepeti, deneyimli danışmanlardan oluşan 200 kişilik çağrı merkezi, bu vizyonu gerçekleştirmede çok önemli bir role sahiptir.
Tatilsepeti’nin sunduğu hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgiye www.tatilsepeti.com adresinden ya da 444 44 20 numaralı telefondan ulaşılabilir.
e-ha