Avrupa’nın lider baskı fuarı FESPA Global Print Expo 2022, 31 Mayıs - 3 Haziran 2022 tarihleri arasında Messe Berlin'de sektörü buluşturuyor. Serigrafi, dijital, geniş format ve tekstil baskısı konusunda yeniliklerin sergileneceği fuarda binlerce sektör profesyoneli geleceğin teknolojilerini bir arada tanıma fırsatı bulacak
Endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasının tüm yeniliklerinin bir arada sergilendiği Avrupa’nın en büyük fuarı FESPA Global Print Expo 2022, 31 Mayıs - 3 Haziran 2022 tarihleri arasında Messe Berlin'de sektörü buluşturuyor. Serigrafi, dijital, geniş format ve tekstil baskısı konusunda yeniliklerin sergileneceği fuarda binlerce sektör profesyoneli geleceğin teknolojilerini bir arada tanıma fırsatı bulacak.
Yüzlerce katılımcı 8 salonda, grafik, dekor, ambalaj, endüstriyel ve tekstil uygulamalarında en son yenilikleri ve ürün lansmanlarını gerçekleştirecek. FESPA Global Print Expo 2022, birçok etkinliğe de ev sahipliği yapacak. Bu yıl altıncısı düzenlenecek Printeriors 2022 etkinliği, iç dekorasyondaki en son gelişmeleri duyurmak ve sergilemek için baskı sektörünün profesyonellerini bir araya getirecek. World Wrap Masters Europe 2022 ve World Wrap Masters Final 2022 ise araç kaplamasında eğitim atölyelerini, sektör uzmanlarının gösterilerini ve yarışmalarını içerecek.
Fuarda ziyaretçiler, sektör ile ilgili her türlü bilgileri alabilecek, yeni trendleri keşfedebilecek, yeni makinelere veya sarf malzemelerine yatırım yapabilecek ve hayata renk katan en son yenilikleri keşfedebilecek! FESPA Global Print Expo 2022, Avrupa'nın önde gelen görsel iletişim fuarı olan European Signage Expo 2022 ile birlikte yer alacak ve katılımcılar en son tabela çözümlerini sergileyecek.
FESPA Eurasia 1-4 Aralık’ta İstanbul’da
Avrupa’dan sonra Avrasya Bölgesi’nin en büyük baskı fuarı olan FESPA Eurasia 2022 de 1-4 Aralık’ta İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) 7 ve 8’inci salonlarda gerçekleşecek. Bu yıl da Mimaki ana sponsorluğunda düzenlenecek FESPA Eurasia, 10 binden fazla sektör profesyonelini buluşturacak.
FESPA Eurasia Hakkında
Global baskı federasyonu FESPA ve ARED (Açıkhava ve Endüstriyel Reklamcılar Derneği) ortaklığıyla kurulan FESPA Eurasia, ilk fuarını 2013 yılında gerçekleştirdi. 2013 yılından bu yana toplam 8 fuar gerçekleştiren FESPA Eurasia, 2022’de 1-4 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da baskı dünyasını 9. kez yeniden bir araya getirecek.
e-ha