Tasarımlarımız her ne çeşitte olursa olsun dilediğimiz bir görüntüyü yakalayabilmesi için farklı türden aksesuarlara ihtiyaç duyar. Bu aksesuarlar tasarımını yaptığımız ürüne farklı bir hava katmalı, aynı zamanda kafamızdaki ürüne uyumlu modelde bir ürün olmalıdır. Yaptığımız tasarıma en uyumlu aksesuar çeşidini bulmak, bunu yaptığınız tasarıma uygulamak için seçeceğiniz aksesuarın doğru aksesuar olması önemlidir. Bazı tasarımlar hareketli olmak zorundadır veya zevke uygun olarak hareketli hale getirilmelidirler. Bunun oluşabilmesi için son derece uygun bir aksesuar bulunmaktadır; tüyler bir tasarımı hareketli hale getirebilecek, hem masum hem de çılgın bir alternatiftir. Rengine ve çeşidine uygun olarak tasarımlarınıza gerekli hareketliliği katarlar. Tüylerin farklı çeşitleri ve renkleri bulunmaktadır ve bu çeşitlilik farklı kullanımlara özel olarak farklılık göstermektedir.

Maya tüyleri tüyler arasında en narin, en şık ve uçuş uçuş görüntüyü yakalamanızı sağlayacak tüylerdendir. Her tasarıma rahatlıkla uygulanabilirler. Maya tüyleri narin görüntüsü sayesinde uygulandıkları alanlarda çok şık bir görüntü yaratmaktadırlar. Doğru şekilde temizlendikleri takdirde uzun ömürlü tüyler arasında yer almaktadırlar. Dış etkenlere karşı dayanıklıdırlar. Geniş renk aralığı sayesinde dilediğiniz alanda kullanmanıza olanak sağlamaktadırlar. Maya tüyleri ile elde edeceğiniz masum görüntü sayesinde yaptığınız tasarımın şıklığını ortaya çıkabilirsiniz. Maya tüyleri de diğer tüm tüyler gibi metre hesabı ile satılmakta olup, kesilmeye uygundur ve aynı zamanda hem dikiş ile hem de yapıştırma işlemleri ile monte edilmeye uygundur.

Şandel tüyleri ebruli görüntüsü, gine tavuğu tüyü puantiyeli deseniyle, hindi tüyü hareketli duruşuyla ve kaz tüyleri uçuş uçuş hareketli yapısı sayesinde kıyafetlerinizde, ev dekorasyonu ürünleriniz üzerinde zarafet yaratacak ve tasarımlarınızın farklılığını ortaya çıkaracaktır. Kategorilerimiz altında satılmakta olan tüm tüy çeşitlerimiz metre hesabı ile satılmaktadır. Detaylar için; https://www.hayalperestboncuk.com.tr/tuy-cesitleri