Anadolu Birliği Partisi öncülüğünde “Anayasayı Koruma İnisiyatifi Bir Araya Geliyor” çağrısıyla miting yapıldı.  

Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın’ın öncülüğünde Maltepe’de düzenlenen miting yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.  

Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, aşı ve PCR uygulamasına yönelik dayatmalara ve küresel çetelere karşı düzenlenen mitinge katılan tüm vatandaşlara teşekkür etti.  

Genel Başkan Yalçın mitinge ilişkin olarak değerlendirmesinde: "Biz emperyalistlerin dayattığı, ABD’nin dayattığı ve onların maşaları olan sözde gazetecilerin bu kirli oyunu bozmak için ant içtik. Biz tüm bu dayatmalara karşıyız. Bu aldatmacayı bugün 11 Eylül’de açıkladık. İnsanları bu kandırmacadan uyandıracağız.  

Mitingdeki hedefimiz ülkemizdeki kişiler, siyasi partiler, kurum ve kuruluşları değil plandemiyi var eden küresel güçlerdir. Bu miting adalet, barış ve özgürlükten yana yeni bir dünyanın gerçekleşmesi yönünde uzun soluklu bir yürüyüşün ilk adımı olmuştur. 

Küresel güçler kendi çıkarları için, bölerek parçalara ayırdığı kesimleri nasıl maske, mesafe ve hijyeni tekrarlatıp sonra aşıda tekrar birleştirdiyse, biz de kendi varlığımızı sürdürmek ve geleceğimiz için birleşmek istiyoruz. Çocukların bedensel bütünlüğüne bir müdahale olan, içeriği bilinmeyen ve kimi daha önce denenmemiş sıvıların vücudumuza zorla enjekte edilmesini asla kabul etmiyoruz. 

Dünyada daha az oksijen alarak daha sağlıklı olan hiçbir canlı türü yoktur. Maskenin yapısı, bu şekilde ve bu süre ile herkese kullanma zorunluluğu getirilmesi, akla, bilime, sağlığa aykırıdır. Yabancılara, turistlere getirilmeyen kısıtlama ve yasaklamaların kendi insanımıza dayatılması kabul edilemez. 

Sürekli mutasyona uğrayan ve varyantlarla aşıyı ve tedavide kullanılan ilaçları değersiz kılan bir mikropla bu şekilde mücadele edilemeyeceğini söylüyoruz. Aşıların geliştirilmesi, üretilmesi, dağıtımı ve uygulama süreci ve etki süresi, vaat edilen faydayı sağlaması imkansızlığı apaçık ortada iken bu dayatma akıl tutulmasından başka bir şey değildir. 

Kendi yurttaşlarımız, yabancı üreticilerin zorunlu, bedava aşılarının kobayları değildir. 

Tüm yaşadıklarımıza “Plan-Demi?” diyoruz, çünkü virüsü tespit etmeyen PCR test ile hala virüs arıyorlar, 40-45 döngü ile PCR tanı kitini çalıştırıyorlar. 

Uluslararası alanda defalarca mahkum olmuş, DSÖ’nün itiraflarına rağmen tek dayanakları olan PCR test ile Plan-Demiyi hileyle ve cebren devam ettiriyorlar. 

Durun, İNSAN ve onun onuru var diyoruz.   

11 Eylül 2021’de Maltepe Meydanı’nda, Anayasal haklarımızı ve özgürlüklerimizi savunmak, Yeni Normal dedikleri sosyal hayat ve toplum dizaynının, insan fıtratına yaraşır olmadığını deklare etmek, küresel çetelerin ve yerli işbirlikçilerinin despotik güç kullanarak tesis etmek istedikleri yeni dünya düzenine karşı durmak adına toplandık. 

Bizler işçi, emekçi, memur, eğitimci; yaşlı, genç, çocuk her yaştan insanlarız. Bizler milyonlarız ve bir sesi haykırıyoruz: Özgürlük. 

Sesimize ortak olan tüm vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Saygı ve sevgiyle selamlıyorum" dedi. 

e-ha