Türkiye’nin önde gelenkimya şirketlerinden Koruma Şirketler Grubu, Kocaeli Kongre Merkezi’ndegerçekleşen Yasemin Yalçın Tiyatrosu’nun sahneye koyduğu Emlakçıyı Beklerken oyununa personelleri ile katılım sağladı. 2022 yılının ilk etkinliğini tiyatrodageçiren Koruma çalışanları tiyatroya desteklerini sundu.
Türkiye’nin önde gelen kimya şirketleri arasında yer alanKoruma Şirketler Grubu, 2022 yılının ilk personel etkinliğini gerçekleştirdi.Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleşen “Emlakçıyı Beklerken” oyununu 50 kişilikbir personel grubu izledi.
İrfan Kancı’nın yazıp yönettiği, usta tiyatrocular YaseminYalçın ve İlyas İlbey’in rol aldığı “Emlakçıyı Beklerken” İzmit’te uzun biraradan sonra ilk kez sahnelenen özel tiyatro topluluğu gösterisi oldu. Pandeminedeniyle 2020 yılının ilk aylarından bu zamana dek tiyatroya hasret kalanİzmit, sahneye konan en hareketli komedi oyunlarından biri ile sezonu açmışoldu.
Koruma Şirketler Grubu çalışanları, oyunun ardından neşe doluanlar yaşadıklarını ve tiyatro ile buluştukları için çok mutlu olduklarınıifade etti. Sosyal sorumluluk projelerine olan duyarlılığı ile öne çıkan KorumaŞirketler Grubu, çalışanlarına sunduğu bu özel imkân ile tiyatroya destekverdi.
e-ha